Excel pencerelerini farklı monitörlerde Göstermek Excel 2010

Excel pencerelerini farklı monitörlerde Göstermek Excel 2010 - 5.0 out of 5 based on 2 votes
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

Excel dosyalarını ayrı pencerelerde açma

Excel 2010'da çalışanlar bir sorunla karşı karşıyadırlar.  İki ayrı excel dosyası açtığınızda bu dosyalar aynı excel içerisinde açılırlar ve ne yazık ki bu excel dosyalarının farklı pencerelere taşınması mümkün değildir. 

Excel dosyalarını iki aynı monitörde çalıştırmak çoğu zaman kullanım kolaylığı ve pratiklik sağlar fakat dosyaya çift tıklayarak açtığınızda iki farklı dosyayı ayrı monitörlerde görüntüleyemezsiniz. 

İnternette kafa karıştıran pek çok yöntem mevcut olmasına rağmen bu sorunun son derece pratik ve Microsoft tarafından sunulmuş bir çözümü mevcuttur.  Ne yazık ki Türkçe dilinde sunulmayan çözüm için 

https://support.microsoft.com/tr-tr/kb/2636670 sayfasında yer alan İNDİR linkine tıklayarak ilgili yamayı bilgisayarınıza kurun. 

İndirdiğiniz dosyayı çift tıklayarak kurulum işleminin tamamlanmasını bekleyin. Hepsi bu kadar. 

 

Artık Excel dosyalarınız her çift tıkladığınızda farklı bir excel programında açılacak ve siz de bu sayede dosyaları istediğiniz ekranda gösterebileceksiniz.  

 

Eğer bu işlemden memnun kalmaz iseniz 8 ve 12 olarak oluşturulan kayıt dosyalarını tıklayarak gerçekleşen işlemi geri alabilirsiniz. 

 

 

Tags: 2016, excel, pencere, ayrı pencere, açmak, seperate, monitor, excel 2010

Betting site http://cbetting.co.uk more info for Paddy Power Offers