Doğadaki hangi yapı taşısınız?

0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

kahve

 • Hava - %9

  Kararsız bir gezginsiniz. Her yerde olabilirsiniz, ama hiçbir yere ait değilsiniz. Görünür ve dokunulur olmaktan çok hissedilir olmayı önemsiyorsunuz. Çünkü hafiflik doğanızda var. Varlığınız olanca kendiliğindenliğiyle hayatı besliyor, yokluğunuz ise anında hissediliyor. Başat duygunuz umut. O olmadan kasılıp kalıyorsunuz. Ciddi insanları ciddiye almıyor, kendisiyle dalga geçebilenlere hayranlık duyuyorsunuz. Özgün bir mizah anlayışınız ve güçlü sezgileriniz var. Hayata asılmaktan değil, ona karışmaktan yanasınız…

 • Toprak - %9

  Gizemli, karmaşık ve yaratıcısınız. Zor işlerin insanısınız. Dünyayı yalnızca sırtınızda değil, her bir hücrenizde taşıyorsunuz. Karmaşık yapınız insanların sizinle kurdukları iletişimin en temel belirleyicisi. Sizden vazgeçemiyor, ancak ima ettiğiniz öyküler karşısında ürpermekten de kendilerini alamıyorlar. Başat duygunuz sağlamlık. Her şey yıkılırken bile siz olabilecek en sağlam zemini kurguluyorsunuz. Çelişkili gibi görünse de aynı zamanda bir sığınaksınız. Kendinizi ve size ihtiyaç duyan herkesi dilediğiniz müddetçe saklayabilir, sakınabilirsiniz. Ancak sizinle iletişim kurmak emek sarf etmeyi de gerektiriyor. Aslında siz koruyucu, besleyici ve adil bir eğitmensiniz.

 • Su - %6

  Sakinleştirici bir kişiliğiniz var. Esnekliğiniz hayatı kolaylaştırıyor. İnsanlar arasında bağ ve iletişim kuruyorsunuz. Onları birbirine yaklaştırıyor, aralarında denge sağlıyorsunuz. Temizliyor, paklıyor, süslüyorsunuz. Ama evcil değilsiniz. Aksine uzun zaman aynı yerde kalmak sizi adeta zehirliyor. Başat duygunuz şefkat, ama zorlayıcı da değilsiniz. Teklif ediyor, ısrardan kaçınıyorsunuz. Kolay kolay biriktirdiğiniz söylenemez, özellikle kötü şeyleri hayatınızdan küçük bir darbeyle çıkartıyorsunuz. Ama birikmeye engel olamadığınız zamanlarda hayatın akışını gerekirse şiddetle değiştirmeye de muktedirsiniz.

 • Ateş - %3

  Sıcak, enerjik ve ihtiraslısınız. Tutkularınız sert adımlar atmanıza neden oluyor, ne var ki sürekli değiller. Size belli bir mesafede durmak üşümeyi engelleyebilir, ama sizi ele geçirmeye çalışmak küle dönüşmeye davetiye çıkartır. Yol gösterici olduğunuz doğru, ancak içinizden geçmek isteyenin vay haline. Başat duygunuz cesaret. Çünkü sahip olduğunuz enerji ancak her şey yanıp kül olduğunda bitiyor. Asla vazgeçmiyorsunuz. Çabuk öfkeleniyor, zor sakinleşiyorsunuz. Bazen insanları anlamakta zorlanıyorsunuz, oysa size kolaymış gibi görünen pek çokları için aşılmaz nitelik taşıyor.

 

Tags: anket, doğa, test, yapıtaşı, sonuç

Betting site http://cbetting.co.uk more info for Paddy Power Offers